“ASAN xidmət” mərkəzlərində çalışmaq istəyənlərin nəzərinə
13 iyun 2014-cü il tarixində Azərbaycan Respublikasının Prezidenti yanında Dövlət Qulluğu Məsələləri üzrə Komissiyanın www.dqmk.gov.az saytında dövlət qulluğunda çalışmaq istəyən şəxlər üçün müsabiqə elan edilib.
Müsabiqədə Azərbaycan Respublikasının Prezidenti yanında Vətəndaşlara Xidmət və Sosial İnnovasiyalar üzrə Dövlət Agentliyinin tabeliyində olan “ASAN xidmət” mərkəzləri üzrə də vakant yerlər elan olunmuşdur.
Vakant yerlər cari il ərzində açılması nəzərdə tutulan Bərdə və Sabirabad “ASAN xidmət” mərkəzləri üzrə 10 vəzifə və 10 yer olmaqla nəzərdə tutulur.

Attention to those who intend to work at “ASAN service” centers
Civil Service Commission under the President of the Republic of Azerbaijan announced a competition for holding civil service positions in state bodies at www.dqmk.gov.az in the 13th of June of 2014.
Vacant positions are also announced for “ASAN Service” centers which is subordinated to the State Agency for Public service and Social Innovations under the President of the Republic of Azerbaijan.
Vacant positions are intended for 10 position and 10 places for the new “ASAN service” centers that will plan to open in Barda and Sabirabad during the current year.
More detailed information regarding with the relevant vacant positions can be obtained from www.dqmk.gov.az.