Dövlət Agentliyinin sədri vətəndaşları qəbul edib
Azərbaycan Respublikasının Prezidenti yanında Vətəndaşlara Xidmət və Sosial İnnovasiyalar üzrə Dövlət Agentliyində qəbul Qaydalarına uyğun olaraq Dövlət Agentliyinin sədri Ülvi Mehdiyev vətəndaşların növbəti qəbulunu həyata keçirib.
Qəbulda müraciətlər əsasən işlə təmin edilmə ilə bağlı olub. Həmçinin müxtəlif ideya və təkliflər dinlənilib.
Müvafiq müraciətlər cavablandırılıb, həll edilməsi araşdırma tələb edən məsələlər ilə bağlı yazılı müraciət qeydə alınıb və aidiyyəti şöbələrin icraatına göndərilib.

The Chairman of the State Agency received the citizens
In accordance with the rules of the admission of the State Agency for Public Service and Social Innovations under the President of the Republic of Azerbaijan, the Chairman of the State Agency Ulvi Mehdiyev carried out the next meeting with citizens.
The appeals brought up during the meeting were mainly related to the issue of employment. Moreover, various ideas and suggestions were presented.
Relevant appeals have been answered, written requests have been recorded on the issues that needed to be investigated and were sent to the relevant departments for execution.