"ASAN Yay Festivalı" Gəncədə
“ASAN Könüllüləri” Təşkilatı və ASAN Radionun birgə təşkilatçılığı ilə növbəti "ASAN Yay Festivalı" keçirilib.
Gəncə regional  “ASAN xidmət” mərkəzində baş tutan festivala həm yerli, həm də digər rayon və şəhərlərdən gələn sakinlər tamaşaçı qismində qoşulublar.
Konsertdə Əməkdar artist Abbas Bağırov geniş proqramla çıxış edib. Sonra DJ Spider səhnəyə çıxıb. Konsertdən hazırlanan xüsusi proqram yaxın günlərdə ASAN Radioda təqdim ediləcək.
“ASAN Yay Festivalı”na “ASAN xidmət”in Rəqəmsal Könüllüləri də qatılıblar. Onlar festival iştirakçılarını elektron hökumət, elektron dövlət xidmətləri, elektron ödənişlər və elektron xidmətlərdən istifadənin üstünlükləri barədə məlumatlandırıblar.
“ASAN Yay Festivalı” daha öncə Masallı və Mingəçevir “ASAN Həyat” komplekslərində  keçirilib. Növbəti görüş yeri Sabirabad olacaq.

“ASAN Summer Festival” in Ganja
Local Residents as well as people from other regions and cities joined the festival, which took place at the “ASAN Service” Center in Ganja.
Honoraray artist Abbas Baghirov performed at the concert; later, DJ Spider went on stage. A special concert program will soon be broadcasted on ASAN Radio.
Digital AS Volunteers from ASAN also attended the ASAN Summer Festival. They informed the festival participants about the benefits of e-government and its services, electronic payments and the advantages of the use of electronic services.
Previously, “ASAN Summer Festival” was held in Masalli and Mingachevir at “ASAN Hayat” complexes. Next meeting point will be in Sabirabad.